Xiaomi zadebiutuje na targach MWC 2018 w Barcelonie. Co ze sobą przywiezie?

Na oficjalnej stronie organizatorów MWC 2018 dostrzeżono informację, jakoby chińskie przedsiębiorstwo Xiaomi potwierdziło swój udział w imprezie. Podano również współrzędne miejsca, na którym firma to będzie miała własne stanowisko. Jest to odpowiednio hala 6, miejsce 6B30.

Jak na tak młodą firmę, Xiaomi w swej ofercie posiada niezliczoną liczbę produktów, dlatego też pewne jest, iż Chińczycy zabiorą ze sobą mnóstwo gadżetów. Niewątpliwie jednym z nich – i wielce wyczekiwanym – być może będzie smartfon, Xiaomi Mi 7.

Flagowiec pokazany na MWC 2018 byłby nie lada niespodzianką, choć jak to zwykle bywa, nie doczekaliśmy się jeszcze jakichkolwiek informacji na temat tego modelu. Najczęściej przed takimi wydarzeniami jesteśmy wręcz zasypywani wszelkimi plotkami, renderami, czy po prostu „przeciekami” na temat produktu, który swą premierę odbędzie niedługo. W temacie Xiaomi Mi7 nie znajdziemy zbyt wiele.

WMC 2018 odbędzie się jednak pod koniec lutego, a więc nie wszystko stracone. Być może Chińczycy ściśle tajnie żonglują informacjami na temat nadchodzącego flagowca. Co więcej, promyk nadziei w tej sprawie wcale nie gaśnie, gdyż nie tak dawno sam właściciel firmy przyznał, że telefon zaprezentowany zostanie właśnie w okolicach lutego lub marca. Informacja ta padła podczas prezentacji procesora Qualcomm Snapdragon 845, a więc jednostki, która najpewniej zasili nadchodzącego flagowca tej firmy.