Dosłownie przed chwilą ukazały się ciekawe informacje, jakoby OnePlus przygotowywał kolejnego flagowca, tym razem na marzec 2018. Najciekawsze jest jednak to, że telefon ma posiadać czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem.

Według redakcji gizmochina, OnePlus szykuje już następce modelu 5T zaledwie kilka miesięcy po jego premierze. Nowy OnePlus 6 otrzymać może czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem urządzenia co sprawi, że dodatkowy przycisk lub panel ku temu przeznaczony będzie kompletnie zbędny.

Oczywiście, o takiej technologii pisze się już od kilku lat, choć ostatnio firma Synaptics poinformowała, że prace nad takim rozwiązaniem są już na ukończeniu i to Vivo, chiński producent telefonów, będzie mógł pierwszy poszczycić się taką funkcją, w wyniku czego zaowocuje to wysyp kolejnych urządzeń różnych producentów.

Oprócz tego, spodziewać się możemy najmocniejszej możliwej specyfikacji samego urządzenia, do czego producent już zdążył nas przyzwyczaić. Póki co, obstawia się procesor Snapdragon 845 o ile większość układów Qualcomma nie zgarnie Samsung, wyświetlacz typu AMOLED, 6GB RAM i podwójny aparat fotograficzny.