Czekasz na nowego LG G7? Niestety, prawdopodobnie rychło się nie pojawi, przynajmniej tak wynika z ostatnich wieści płynących z koreańskiej firmy.

Wedle koreańskich źródeł, szef LG miał nakazać rozpoczęcie prac nad urządzeniem G7 zupełnie od podstaw i dokładne sprawdzenie całego projektu na nowo. W praktyce oznacza to fakt, iż na następcę G6 fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo o ile wydłuży się proces projektowania flagowca na nowo. Prawdopodobnie mowa tu o paru tygodniach, jak nie miesiącach.

Co ciekawe, podczas targów CES 2018 organizowanych w Las Vegas, padła informacja, że firma nie będzie wydawać już swoich telefonów jako odpowiedź na konkurencje, a jedynie tylko wtedy, kiedy będzie uznane to za potrzebę. Być może zabieg ten zostanie zastosowany po to, aby zmniejszyć koszta generowane przez mobilny dział LG.

Informacje te jeszcze nie zostały potwierdzone, dlatego należy trzymać do nich dystans. Być może na dniach doczekamy się stosownego komunikatu LG w tej sprawie.