Klamka zapadła. OnePlus 6 najpewniej wyglądać będzie tak, jak nie chciano żeby wyglądał.

Pewien niemiecki sklep z akcesoriami do smartfonów opublikował na swojej stronie zestaw obudów dla nadchodzącego flagowca firmy OnePlus. Na zdjęciach w sklepie widoczne są najnowsze „szóstki” w przebraniach co przy okazji daje znać o tym, jak faktycznie wyglądać będzie OnePlus 6.

(Nie)stety spora część fanów tejże marki może zostać rozczarowana bowiem wygląda na to, że OnePlus 6 otrzyma tzw. wcięcie w górnej części wyświetlacza. Ostatnio nawet w serwisie Twitter zapadła burzliwa dyskusja na ten temat i mnóstwo osób nie popierało tego pomysłu.

To jednak nie wszystko. Jeśli materiały ze sklepu faktycznie mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, to plecki samego urządzenia do złudzenia przypominać będą tył Samsunga Galaxy S9 co budzi kolejne mieszane odczucia. W końcu w sieci po raz kolejny zawrzało, że Chińczycy planują krzyżować to, co promują najwięksi gracze na rynku zamiast kierować się własnymi pomysłami. Myślę, że tak mniej znanemu osobnikowi na rynku może to zaszkodzić.

Producentem powyższych obudów dla OnePlusa 6 jest firma Olixar, a same obudowy dla tego modelu znajdują się na stronie mobilefun, tutaj.