Google Pixel 2 XL za niecałe 3000 zł? To możliwe.

Google przyzwyczaił nas już do tego, że za sztandarowe produkty tej firmy przyjdzie zapłacić nam nie lada sumę. W Polsce smartfony z serii Pixel nie doczekały się jeszcze oficjalnej dystrybucji, dlatego też sklepy na „własną rękę” starają się wprowadzić ten sprzęt do sprzedaży, zwykle za jeszcze większą cenę oscylującą na poziomie 3600 zł. Taka kwota rzecz jasna dotyczy wariantu wyposażonego w 64 GB pamięci wewnętrznej. Przy obecnym kursie, w przeliczeniu na walutę europejską daje nam to niecałe 855 Euro, gdzie dla przykładu, w niemieckim sklepie Google kosztuje on już 815 Euro.

Jeśli jesteś łowcą okazji, a marzysz o topowym sprzęcie działającą pod kontrolą czystego Androida, powinieneś zainteresować się akcją, którą zapoczątkował jeden z francuskich sklepów w serwisie eBay. To właśnie tam możliwy jest zakup Google Pixel 2 XL w cenie 699 Euro, co w przeliczeniu na złotówki daje niecałe 3000 zł. Tym oto sposobem zaoszczędzimy 600 zł.

Google Pixel 2 to obecnie jedna z najlepszych propozycji firmy Google. Telefon wyposażono w bardzo wydajny procesor Snapdragon 845 i 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Dodatkowo telefon pochwalić się może świetnym 6-cio wyświetlaczem POLED o rozdzielczości 1440 na 2880 pikseli. Design urządzenia świetnie wpasowuje się w obecne trendy na cienkie ramki. Ponadto, Pixel 2 XL posiada certyfikat IP67, wedle którego smartfon odporny jest na kurz i zalanie wodą. Według wielu redakcji urządzenie Google cechuje się obecnie najlepszym mobilnym aparatem fotograficznym.

Podobna oferta u tego samego sprzedawcy dotyczyła Samsunga Galaxy Note 8 w wersji Dual-Sim, jednak w cenie 615 Euro zdążyła rozejść się już jak świeże bułeczki.